Systém pro detekci přítomnosti průhledných lakových vrstev

DSC01038 web

Tento systém slouží pro efektivní lokální kontrolu nanesení vrstev krycího laku (hardcoating, HC) a protimlžící úpravy (anti-fog, AF). Nejčastější použití systémů kontroly laku je v automobilovém průmyslu, kde se zjišťuje přítomnost lakových vrstev na světlometech automobilů. Detekce laku se provádí v místě s plnou průhledností materiálu na kruhové ploše přibližně 15mm(dle seřízení sondy a dle tloušťky a struktury materiálu skla). 

Systém se skládá z detekční sondy (smart senzor), řídící jednotky a volitelně z bezkontaktního napájecího systému sondy. Detekční sonda obsahuje vlastní snímač lakových vrstev a jednotku pro vyhodnocení. Přenos signálu s výsledky vyhodnocení je možný bezdrátově pomocí Bluetooth spojení, nebo kabelem - přímými signály z/do sondy.

Systém umožňuje dvě varianty použití - pro statickou montáž nebo pro montáž na výměnný zakládací přípravek. Obě varianty jsou díky systémovému řešení designovány pro rychlou změnu produktů nebo varianty výroby.

Systém detekce lakových vrstev umí zaznamenávat posledních 54 detekcí, která jsou archivována v řídící jednotce, s možností výčtu dat do PC. Spouštění detekce je prováděno impulsem na signálový výstup, systém je konfigurovatelný pomocí PC. Připojení zajišťuje konektor RS232.

 

Bližší informace o produktu Systém pro detekci přítomnosti průhledných lakových vrstev najdete zde.

 

Kontaktní údaje pro objednávky:

tel:         +420 595 172 720
email:    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Aktuality

NI

Oficiální distributor značek:

Basler

 Jai