Komplexní služby a dodávky v oblasti testování komponent, dílčích sestav či finálních výrobků pro všechna odvětví průmyslové výroby (např.: výroba komponentů pro automobilový průmysl, produkce a osazování elektronických součástek, kontrola kvality v plastikářském průmyslu, apod.). Nabízíme

  • Studie proveditelnosti
  • Vývoj softwarových aplikací
  • Systémovou integraci
  • Dodávku kompletních řešení testovacích systémů.

Systémy pro vizuální inspekci a strojové vidění

Vyvíjíme a dodáváme systémy pro vizuální inspekci. Na základě počítačem zpracované obrazové informace z kamery vyhodnocujeme bezvadnost výrobku v rámci výrobního procesu (např. správný tvar, rozměry, barva, popisy, kompletnost a správnost montáže).

Automatizované měřicí a monitorovací systémy

Vyvíjíme a dodáváme systémy pro automatizované měření, záznam, vyhodnocení a zobrazení fyzikálních veličin jak v laboratorních, tak i výrobních podmínkách.
Naše řešení jsou vyvinuta na míru potřebám zákazníka a mají modulární otevřenou koncepci. Pracují na nich naši odborníci s dlouholetými zkušenostmi a programátoři, jejichž odborná úroveň je potvrzena oficiálními certifikacemi u společnosti National Instruments.

Komponenty pro strojové vidění, distribuce značek Basler a JAI

Společnost ATEsystem s.r.o. a je autorizovaným distributorem kamer BASLER a JAI pro Českou republiku, dále je distributorem komponent i dalších významných výrobců pro oblast strojového vidění – v této oblasti poskytujeme i odborné poradenství.

Systémová integrace produktů NI

Jako systémový integrátor produktů NI jsme členem celosvětové sítě NI Alliance Partner Network a poskytujeme školení na produkty společnosti National Instruments.

KDYKOLI SE NA NÁS S DŮVĚROU OBRAŤTE – NAJDEME ŘEŠENÍ ŠITÉ NA MÍRU VAŠIM PODMÍNKÁM – CHCEME BÝT SOUČÁSTÍ VAŠEHO ÚSPĚCHU.

 

Aktuality

NI

Oficiální distributor značek:

Basler

 Jai